Djungelskotten 2019

Anmälda spelare för Djungelskotten 2019


Spelare
Amelie Holgersson Onsdagen den 15 maj 18:30
Anders Holm Söndagen den 19 maj 12:30
Anders Norén Fredagen den 10 maj 14:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Karusell 3
Anders Öhman Onsdagen den 15 maj 18:30
Måndagen den 20 maj 18:30
Finalsteg 2
Andreas Holm Måndagen den 13 maj 18:30
Söndagen den 19 maj 12:30
Anette Öberg Måndagen den 20 maj 18:30
Ann Otter Måndagen den 6 maj 18:30
Anneli Dahlgren Onsdagen den 15 maj 18:30
Annelie Elnerud Måndagen den 6 maj 18:30
Annelie Kanold Torsdagen den 2 maj 19:30
Finalsteg 1
Annelie Tibblin Söndagen den 19 maj 12:30
Annette Hofvander Söndagen den 19 maj 10:00
Annika Kilander Onsdagen den 15 maj 18:30
Måndagen den 20 maj 18:30
Finalsteg 2
Anton Ahlén Resare Lördagen den 18 maj 10:30
Asko Narkiniemi Lördagen den 18 maj 10:30
Söndagen den 19 maj 10:00
Bengt Boström Måndagen den 6 maj 18:30
Björn Åkerström Måndagen den 6 maj 18:30
Bo Lindius Söndagen den 19 maj 12:30
Carina Sigg Söndagen den 28 april 10:00
Onsdagen den 15 maj 18:30
Caroline Källman Måndagen den 13 maj 18:30
Cecilia Modh Torsdagen den 2 maj 19:30
Söndagen den 19 maj 12:30
Christer Sundqvist Torsdagen den 2 maj 19:30
Christian Forsebrink Söndagen den 19 maj 12:30
Christoffer Eklund Söndagen den 19 maj 10:00
Christopher Nylen Måndagen den 13 maj 18:30
Finalsteg 2
Cristopher Nybom Söndagen den 19 maj 12:30
Finalsteg 1
Dennis Andersson Måndagen den 20 maj 18:30
Eddie Jensen Söndagen den 28 april 10:00
Onsdagen den 15 maj 18:30
Elliot Crosby Måndagen den 6 maj 18:30
Emma Burman Måndagen den 13 maj 18:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Karusell 3
Erika Svensson Måndagen den 6 maj 18:30
Eva Nyholm Jönsson Måndagen den 29 april 18:30
Filip Thelander Torsdagen den 2 maj 19:30
Finalsteg 1
Fredrik Andersson Torsdagen den 2 maj 19:30
Finalsteg 1
Greger Knutas Måndagen den 13 maj 18:30
Lördagen den 18 maj 10:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Göran Skog Söndagen den 28 april 10:00
Onsdagen den 15 maj 18:30
Hans Modh Torsdagen den 2 maj 19:30
Söndagen den 19 maj 12:30
Helena Ohlsson Lördagen den 18 maj 10:30
Helene Fischbach Måndagen den 13 maj 18:30
Söndagen den 19 maj 12:30
Ida Sandström Lördagen den 18 maj 10:30
Ing-Marie Glad Måndagen den 29 april 18:30
Irene Öberg Torsdagen den 2 maj 19:30
Onsdagen den 15 maj 18:30
Jan Stenberg Måndagen den 20 maj 18:30
Jan-Erik Glad Måndagen den 29 april 18:30
Jenny Hjerne Måndagen den 13 maj 18:30
Jenny Lindius Söndagen den 19 maj 12:30
Jesper Gref Söndagen den 28 april 10:00
Finalsteg 2
Joel Lindström Måndagen den 6 maj 18:30
Josefine Hagström Måndagen den 6 maj 18:30
Kaija-Leena Andersson Onsdagen den 15 maj 18:30
Kamilla Christensen Måndagen den 20 maj 18:30
Finalsteg 2
Karin Söderqvist Måndagen den 13 maj 18:30
Lördagen den 18 maj 10:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Kenneth Ovestad Måndagen den 13 maj 18:30
Kenny Bengtsson Söndagen den 19 maj 12:30
Kent Sundin Lördagen den 18 maj 10:30
Finalsteg 1
Kristina Brandqvist Måndagen den 13 maj 18:30
Finalsteg 2
Lars Englund Måndagen den 6 maj 18:30
Lena Gref Söndagen den 28 april 10:00
Finalsteg 2
Lena Ringdahl Söndagen den 28 april 10:00
Lidia Svedberg Lördagen den 18 maj 10:30
Söndagen den 19 maj 10:00
Lina Hamberg Lördagen den 18 maj 10:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Linda Sundin Lördagen den 18 maj 10:30
Finalsteg 1
Lotta Ringnell Torsdagen den 2 maj 19:30
Madelene Blom Måndagen den 13 maj 18:30
Malin Brodin Söndagen den 19 maj 12:30
Finalsteg 1
Malou Eng Måndagen den 6 maj 18:30
Maria Arnöman Måndagen den 6 maj 18:30
Maria Novara Fredagen den 10 maj 14:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Karusell 3
Martin Vasell Måndagen den 6 maj 18:30
Mia Johansson Carlsson Söndagen den 19 maj 12:30
Micael Hamberg Lördagen den 18 maj 10:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Michael Johansson Onsdagen den 15 maj 18:30
Mikael Kanold Onsdagen den 15 maj 18:30
Mikail Andersson Onsdagen den 15 maj 18:30
Måndagen den 20 maj 18:30
Mona Ljungfeldt Söndagen den 28 april 10:00
Onsdagen den 15 maj 18:30
My Olsson Lördagen den 18 maj 10:30
Nathalie Agnekil Söndagen den 19 maj 12:30
Niclas Johansson Torsdagen den 2 maj 19:30
Söndagen den 19 maj 10:00
Oskar Almroth Söndagen den 19 maj 12:30
Peder Jacobsson Fredagen den 3 maj 14:30
Per Nyholm Jönsson Måndagen den 29 april 18:30
Peter Schell Fredagen den 10 maj 14:30
Pia Andersson Måndagen den 20 maj 18:30
Pär Svensson Onsdagen den 15 maj 18:30
Reino Saari Söndagen den 28 april 10:00
Robert Myrén Söndagen den 19 maj 10:00
Robert Takacs Lördagen den 18 maj 10:30
Sanna Tetri Onsdagen den 15 maj 18:30
Måndagen den 20 maj 18:30
Sebastian Cronholm Lördagen den 18 maj 10:30
Stefan Tingvall Måndagen den 13 maj 18:30
Stig Persson Söndagen den 19 maj 10:00
Susann Tolppola Fredagen den 10 maj 14:30
Susanna Kiiskinen Måndagen den 6 maj 18:30
Tanja Sundström Måndagen den 13 maj 18:30
Lördagen den 18 maj 10:30
Tarja Karlsson Söndagen den 19 maj 12:30
Thérese Ahlquist Måndagen den 6 maj 18:30
Theresia Jatta Köhlin Torsdagen den 2 maj 19:30
Söndagen den 19 maj 10:00
Thomas Behring Måndagen den 6 maj 18:30
Tim Sundström Måndagen den 13 maj 18:30
Lördagen den 18 maj 10:30
Tobias Karlsson Måndagen den 20 maj 18:30
Finalsteg 2
Tomas Öberg Torsdagen den 2 maj 19:30
Onsdagen den 15 maj 18:30
Tony Bodin Måndagen den 13 maj 18:30
Torbjörn Olsson Måndagen den 6 maj 18:30
Victor Forss Måndagen den 13 maj 18:30
Finalsteg 1
Finalsteg 2
Karusell 1
Karusell 2
Karusell 3
Victoria Eklund Söndagen den 19 maj 10:00
Viktoria Nilsson Torsdagen den 2 maj 19:30
Finalsteg 1
Viktoria Sandlund Fredagen den 3 maj 14:30
Åsa Myrén Söndagen den 19 maj 10:00

TOTALT: 108 SPELARE

Sponsor för denna tävling:

Startande spelare: 108
Startande lag: 54
Registrerade starter: 65
Spelade starter: 180

En webblösning utvecklad av

MERIQ